„ALE ONA JUŻ KOGOŚ MA. co mam zrobić”

Z wszystkich pytań, które od Was dostaję to pojawia się bardzo często. I równie często słyszę w Waszych głosach mnóstwo zwątpienia w sens podjęcia działań mających na celu odzyskanie kobiety. Dlaczego wątpicie? Przecież sam fakt spotykania się z kimś jeszcze niczego tak naprawdę nie oznacza, bo zanim od pierwszej randki dojdzie do nawiązania trwałej relacji minie mnóstwo czasu. A wiecie po ilu randkach rozpoczyna się w trwały związek? Optymalna liczba to 10. I wcale nie jest powiedziane, że po 10 spotkaniach z jednym facetem Twoja była kobieta naprawdę wejdzie w taki związek, który przekreśli Twoje szanse na jej odzyskanie. Zatem weź głęboki oddech, uspokój emocje i po prostu mnie posłuchaj, kiedy rozmawiamy. Możesz też zapoznać się z moimi darmowymi materiałami, na które właśnie trafiłeś.

Skąd wzięła się liczba 10 spotkań? To nie jest moja interpretacja, ale tak się wypowiedzieli naukowcy badający relacje międzyludzkie. Okazało się, że po około dziesięciu spotkaniach zaczynamy ufać drugiej osobie i to jest właśnie ten przełomowy moment, w którym ludzie czują, że chcą stworzyć z kimś głębszą więź lub, że jednak to nie jest właściwa osoba. A teraz przypomnij sobie jak długo czasu zabrało Ci przekonanie się do Twojej kobiety, dziewczyny lub żony oraz jak długo ona do tego dojrzewała i ile spotkań potrzebowała. Jeśli to już wiesz i jesteś spokojniejszy, możemy ze spokojem podjąć działania, dzięki którym ją odzyskasz.

Pomogę Ci odbudować relacje i odzyskać byłą dziewczynę – zaufaj mojemu doświadczeniu

Przede wszystkim nie rób tego sam, tylko skontaktuj się ze mną pod nr tel. 514-506-250. Dzięki konsultacjom ze mną będziesz wiedział co zrobić, a czego unikać aby ją odzyskać. Ważne jest abyś wiedział jakie podjąć działania, bo zawsze powtarzam, że każda sytuacja i relacja jest indywidualna i nie ma złotej rady na wszystko, którą można wyczytać w poradnikach. Relacje są bardzo indywidualne, dotyczą tu i teraz Ciebie konkretnie, a nie jakiejś bliżej nieokreślonej masy ludzkiej.

Wiesz już, że ona teraz z kimś się spotyka, być może ze swoim byłym chłopakiem, którego miała przed Tobą, ale zerwali zanim Ciebie spotkała. Może się spotykać z kimś zupełnie nowym, kogo nie znasz. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku dręczą ją wątpliwości, bo ona naprawdę nie wie czego może się spodziewać po zupełnie nowej sytuacji, w jakiej się znajduje. Dlatego pojawiają się dla Ciebie szanse, oczywiście pod warunkiem, że je dobrze wykorzystasz. W pewnym momencie ona przypomni sobie o dobrych momentach i o tym, co Was łączyło, co nadal łączy. Pamiętaj jednak o tym, że nieprzemyślane, chaotyczne działania nie przybliżą Cię do celu, jakim jest odzyskanie Twojej dziewczyny, kobiety lub żony. 

Jeśli chcesz ją odzyskać, zdajesz sobie sprawę, że jest to proces, który będzie wymagał czasu, a od Ciebie samego dokonania zmian w postepowaniu wobec Twojej kobiety. Zadzwoń do mnie pod nr tel. 514-506-250, powiem Ci jak to zrobić. Odzyskiwanie jest pewnym procesem, który wymaga więcej lub mniej czasu i działań w zależności od tego, jak skomplikowana jest Wasza obecna sytuacja. Nie odzyskasz jej z dnia na dzień, bo to nie jest koncert życzeń, ale proces. Jeśli jednak jesteś pewien, że ją kochasz i chcesz ją odzyskać, mogę Cię zapewnić, że masz szanse na harmonijny związek.

Miłosz Barszczak, twórca www.odzyskacbyla.com.pl

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.