Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy podczas odzyskiwania byłej?

Na pewno zastanawiasz się dlaczego miałbyś skorzystać właśnie z mojej pomocy, Miłosza Barszczaka, podczas odzyskiwania byłej partnerki, żony, dziewczyny, ex. Dlatego, że zawsze warto korzystać z pomocy specjalisty, który zna swoją dziedzinę i ma w niej doświadczenie. Również dlatego, że trudno naprawiać własne błędy i bolączki. Kiedy na przykład boli Cię ząb, to nie leczysz i nie wyrywasz go sam, ale idziesz do dentysty. Ten przykład wydaje Ci się zbyt oczywisty? Ale on przecież jest oczywisty! Podobnie jest, kiedy zepsuje Ci się samochód – czy wiesz, jak naprawić swoje auto naszpikowane elektroniką? Jeśli chcesz nim znów jeździć i naprawdę o nie dbasz, po prostu pojedziesz na stację diagnostyczną i sprawdzisz co nie działa. Jednym zdaniem – oddasz go w ręce specjalistów, którym ufasz, ze mają wiedzę i doświadczenie.

Podobnie jest ze związkami. Jeśli próbowałeś już sam, na własną rękę odzyskać swoją ukochaną dziewczynę, żonę czy partnerkę, a ona nie chce Cię widzieć, wyprowadziła się od Ciebie, wiesz że łatwo nie będzie. Kolejne próby tylko ją rozdrażnią. Jeśli poszedłeś już przepraszać ją z kwiatami, a ona Cię wyrzuciła – to czas najwyższy przestać działać chaotycznie i bez planu. To moment, w którym jeszcze możesz ją odzyskać. To moment, w którym dzięki mojej pomocy możesz wdrożyć takie działania, dzięki którym ją odzyskasz. Musisz tylko pamiętać o tym, żeby NIE podejmować nieprzemyślanych kroków pod wpływem impulsu.

Być może w tej chwili ktoś Ci powie, że dobre rady są po to, aby ich nie słuchać. Ale ja nie jestem tzw. „wujek dobra rada”, tylko Miłosz Barszczak – doświadczony mentor i doradca w budowaniu relacji. Piszę o tym, ponieważ sam przeszedłem długą drogę i pomogłem wielu mężczyznom i kobietom w zbudowaniu dobrego, harmonijnego związku. Zacząłem pomagać ludziom w ich relacjach, ponieważ widziałem ich błędy i potrafiłem tak ich poprowadzić, że osiągnęli porozumienie i po prostu pokochali się dojrzałą, pełną miłością. Stworzyli taką relację, która dodaje im sił i napędza do jeszcze lepszego życia razem. Czy ktoś z ludzi, którzy kiedykolwiek podpowiadali Ci na przykład: „zostaw ją, znajdziesz sobie inną” a następnego dnia mówili abyś poszedł ją jednak przepraszać z kwiatami to Twoi doradcy, którzy chcą Twojego dobra? Nie! To są ludzie, którzy nie powinni nikomu nic doradzać, bo nie są specjalistami. 

Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie, ale nikt nie jest specjalistą w każdej. Ja podjąłem decyzję, że będę się doskonalić i pogłębiać wiedzę w pomaganiu ludziom w budowaniu trwałych i dobrych relacji. Dlatego ciągle się szkolę – wystarczy że sprawdzisz jakie mam certyfikaty ukończonych szkoleń i kursów, a i tak nie publikuję wszystkich na mojej stronie. Ciągle zbieram i wzbogacam doświadczenie, które z powodzeniem służy moim podopiecznym. 

Jeśli nadal zastanawiasz się – zadzwoń do mnie. Już w pierwszej rozmowie rozwieję Twoje wątpliwości i tak Cię poprowadzę, że zrozumiesz swoje błędy i zrozumiesz dlaczego najtrudniej jest naprawiać właśnie swoje własne błędy. A jak myślisz, dlaczego tak jest? Bo nie jesteś obiektywny sam w stosunku do siebie i w stosunku do swojego problemu. Ja jestem obiektywny, bo patrzę na to z innego, neutralnego punktu widzenia. To już moja pierwsza porada dla Ciebie i zapewniam Cię, że jest jak najbardziej oczywista.  Pomogłem bardzo wielu ludziom i są teraz szczęśliwi razem. Zadzwoń na 514-506-250 a pomogę również Tobie! 

Dlaczego warto naprawić związek i odzyskać byłą dziewczynę, żonę, partnerkę, ex? Dlaczego warto odzyskać byłego chłopaka, męża, narzeczonego?

Jestem przekonany, że wielokrotnie dręczyły Cię takie pytania i wątpliwości – czy naprawdę warto ratować ten związek? Moja odpowiedź brzmi: tak, warto próbować. Dlatego, że ja Miłosz Barszczak, z którym być może ktoś z Was już miał kontakt, osobiście pomogłem moim podopiecznym w takich sytuacjach, które im wydawały się beznadziejne. Uważam, że nie ma czegoś takiego, jak beznadziejna sytuacja, a jeśli chcesz zawsze znajdziesz jakieś wyjście.

Każdy związek czekają trudności i nieporozumienia. To jak z lotem samolotem – przed każdym startem musisz mieć tą świadomość. Czasem będą silniejsze, a czasem niemal nieodczuwalne. Ale pojawią się, ponieważ każdy z nas jest inny i ma inne pragnienia, co innego go napędza. Jednak kiedy pojawiają się prawdziwe problemy i ona – Twoja ukochana lub on – Twój ukochany odszedł, zadzwoń wtedy do mnie na nr tel. 514-506-250 i porozmawiamy jak to zmienić i naprawić to co się zepsuło.

Jeśli pojawił się jakiś problem na Twojej drodze, a Ty nie wiesz jak z niego wybrnąć nie próbuj eksperymentować całkowicie na własną rękę. Potraktuj to jako przeszkodę, którą pokonasz i pójdziesz dalej, a dzięki temu, że skorzystasz z moich materiałów i konsultacji będzie Ci po prostu łatwiej. Bardzo często jest tak, że negatywne wpływy przychodzą z otoczenia. Obecny czas pandemii i lockdownu, który wszyscy szczerze nienawidzimy i prze co cierpimy, często może wpływać bardzo źle na związki. Ale ucząc się z moich materiałów poprawisz swoją relację, a kiedy już odzyskasz swoją ukochaną czy ukochanego zapewniam Cię, że Wasz związek ma szansę być jeszcze lepszy niż przedtem. Dlaczego? Ponieważ pokonywanie trudności często wzmacnia zarówno ludzi, jak i więzi między nimi.  

Nauczę Cię jak rozwiązywać problemy w związku bez powielania nawykowych błędów, jakie popełniasz, o których możesz nie zdawać sobie sprawy. Każdy z nas ma pewne utrwalone zachowania, które bywają źródłem konfliktów. Jeśli spróbujesz na własną rękę odzyskiwać ukochaną osobę z całą pewnością te błędy powtórzysz. Zadzwoń do mnie, a ja pomogę Ci je wyeliminować. Pomogę Ci również wdrożyć takie działania, które umożliwią Ci odzyskanie osłabionego uczucia i zbudowanie trwałej, dobrej relacji. Będziesz wiedzieć jak dzięki konkretnym działaniom mieć wpływ na to, co się dzieje w Twoim związku, dzięki czemu oboje będziecie szczęśliwsi i silniejsi razem. 

Chcesz wiedzieć jak to osiągnąć? Zadzwoń do mnie na nr tel. 514-506-250

Miłosz Barszczak – twórca „odzyskać byłą” – sprawdzone metody odzyskiwania byłej dziewczyny, byłej żony, byłej partnerki.

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.