czego naprawdę szukasz w relacji

Czego NAPRAWDĘ szukasz w relacji?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czego naprawdę szukasz w relacji? Czy po prostu masz jedną, drugą trzecią bez pomysłu na związek? Bo przecież wiesz, że to nie problem (teoretycznie) mieć dziewczynę na jedną noc, wakacje czy jakiś czas. Musisz tylko wiedzieć czego szukasz w relacji.

Uwodzenie, podrywanie, sekretne kilka kroków, dzięki którym będą ci jadły z ręki – na ten temat napisano całe mnóstwo poradników. Jak dobrze wiesz, ja takich poradników nie sprzedaję. Ja z moimi podopiecznymi rozmawiam. Dlatego że zajmuję się pomaganiem ludziom w budowaniu relacji, w odzyskiwaniu byłej kobiety, żony, partnerki, a także w odzyskiwaniu byłego mężczyzny, męża, partnera, czy mówiąc ogólnie – ex. A to jest wieloetapowy, często trwający jakiś określony czas proces. Dlatego zawsze pytam na początku konsultacji – czego naprawdę szukasz w relacji. I wiecie co? Wcale nierzadko okazuje się, że nie wszyscy potrafią na tak postawione pytanie odpowiedzieć. Już nie mówiąc o tym, że często ludzie nie wiedzą jaką relację chcą – czy ma to być małżeństwo, czy związek nieformalny czy jeszcze inny. I w tym momencie powinieneś sobie zadać pytanie :”czego teraz oczekuję od siebie i potrzebuję w związku?”

Opiszę dwie podstawowe sytuacje. Pierwszą z nich nazwę po prostu: „Odzyskać ex”, bo może chodzić o kobietę lub mężczyznę. Co musisz wiedzieć? Przede wszystkim co doprowadziło do sytuacji kryzysowej. Dlaczego on lub ona chce odejść lub już to zrobiła czy zrobił. Jakie były Twoje błędy i co Twoja partnerkę lub partnera popchnęło do podjęcia decyzji o odejściu. To są oczywiście podstawy, ale konieczne, aby ustalić dalszy plan działania dla Was. Zawsze pracuję z moimi podopiecznymi indywidualnie, bo taką przyjąłem metodę, a po drugie Wy sami tego właśnie potrzebujecie. Jeśli będziesz działać sam lub sama, na własną ręką z dużym prawdopodobieństwem popełnisz te same błędy, często pod wpływem emocji. A kiedy skorzystasz z mojego doświadczenia – droga do odzyskania byłej czy byłego będzie bardziej stabilna, unikniesz wielu frustracji.

Druga sytuacja, którą chciałbym przybliżyć, to decyzja o poszukiwaniu nowej relacji. Co musisz wiedzieć? Najważniejsze, abyś wiedział czy wiedziała czy poszukujesz relacji na stały poważny związek, być może nawet małżeństwo, czy po prostu pragniesz rozrywki, szukasz jakiejś przygody. I musisz to sobie powiedzieć wprost, tylko wtedy unikniesz frustracji i rozczarowania, bowiem budowanie silnej relacji na długie lata wymaga pracy, która właśnie trwa lata. Jeśli natomiast szukasz bardziej rozrywki, też musisz wiedzieć co robić, aby nie popełnić błędów, które odbiją się negatywnie na Twoim życiu.

Podsumowując – jeśli wchodzisz w relację z drugą osobą, mężczyzną, kobietą, zadaj sobie pytanie czego od niej oczekujesz i potrzebujesz. Ja mogę Ci pomóc w osiągnięciu lepszej relacji i wprowadzę ją na taki poziom, który dostarczy Ci satysfakcji. Zadzwoń do mnie pod nr tel. 514-506-250, porozmawiamy o tym jak możesz przenieść swoją relację na wyższy level!

Odzyskaj bliskie relacje z osobą, na której Ci zależy! Pomogę zbudować Ci prawdziwą bliską relację, pomogę Ci odzyskać byłą dziewczynę / byłą żonę.

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.