Miłosz Barszczak

Kilka słów o mnie

Kim jestem?
Kimś, kto oprócz zawodowej pracy, oddaje się pasji pomagania innym. Od lat wspieram Fundację Pomocy Dzieciom Chorym na Raka w Poznaniu. Od kilkunastu lat zbliżam na nowo do siebie pary, sprawiam, że ludzie odzyskują swoją utraconą miłość, zaufanie i zaczynają wszystko od nowa.

Moje doświadczenie w pracy z ludźmi, z budowaniem – często odbudowywaniem – relacji zdobyłem w pracy zawodowej. Zasiadanie w zarządach wielu spółek, zarządzanie ludźmi i organizacją pracy, wymaga dobrej znajomości zachowań ludzkich. Pozwala też na obserwację i analizę. Doprowadziło mnie to do zainteresowania się i pogłębienia wiedzy na temat mentoringu i budowania dobrych relacji międzyludzkich.
Zacząłem przyglądać się interpersonalnym problemom, a z czasem pomagać je rozwiązywać.

Pomóc innej osobie można tylko wtedy, kiedy umie się słuchać. Musiałem nauczyć się wczuwać w sytuację moich rozmówców. W następstwie, wypracowywaliśmy konstruktywne rozwiązania. Dyskutowaliśmy, omawialiśmy i wdrażaliśmy w życie efekty tych działań.
Na początku udzielałem się tylko w najbliższym otoczeniu znajomych mi osób. Z czasem, zaczęły dzwonić do mnie osoby z polecenia moich znajomych. Od tamtej pory, łączę moją pasję naprawiania relacji damsko-męskich z moją pracą zawodową. Co najważniejsze – z wymiernym skutkiem! Coraz więcej zadowolonych par poleca mnie innym.
Dlatego, jeśli masz problemy z odzyskaniem właściwych relacji ze swoją „drugą połową”, jestem do Twojej dyspozycji.

DLACZEGO POMAGAM?

Ponieważ wiem, że czasem trudno samemu podjąć słuszną decyzję. Trudno opanować emocje. Wyprostować „skrzywioną” sytuację. Dlaczego umiem pomóc? Już wyjaśniam – przez kilkanaście lat uczyłem się u doskonałych, cieszących się międzynarodową sławą mentorów. Zdobytą wiedzę mogę teraz przekazać Tobie.
Jak działam? Po pierwsze, poznaję Twoją sytuację w ujęciu całościowym. Nikt nie żyje w próżni, Ty także. Twoje problemy w związku nie są oderwane od pozostałych sfer Twojego życia. Po drugie, preferuję i rekomenduje pełne podejście do rozwiązania Twoich „komplikacji”.
Życie w związku to znacznie więcej niż zawiązywanie relacji podczas tzw. „uwodzenia”. Liczy tworzenie związku w oparciu o wzajemne zaufanie i uporządkowanie swojego życia w odniesieniu do tego związku, a nie tylko umiejętność „podrywania”. Jeśli ktoś, kto Ci doradza skupia się wyłącznie na tym wycinku – przemyśl to, bo może okazać się to niewystarczające. Dlatego zachęcam do pracy ze mną w szerszym ujęciu Twoich spraw. 

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.

Szkolenia, poradnie, opinie i kontakt