CZY ODZYSKIWANIE OSOBY,
KTÓRA OD CIEBIE ODESZŁA
MA SENS?

Jestem przekonany, że tyle samo osób odpowie że tak i tyle samo, że nie. To pytanie zawsze wzbudza sprzeczne i wykluczające się odpowiedzi. Dlaczego? Bo działanie, jakie trzeba podjąć niezależnie od tego, jakiej odpowiedzi na nie udzielisz, jest bardzo silnie nacechowane emocjami.

Problemy w związku i rozstanie to taki moment w życiu, w którym można stracić głowę i oszaleć z nadmiaru skrajnych emocji. Wiem o tym doskonale, bo bardzo często nie wiecie co wówczas robić. A to moja rolą jest poprowadzić Was przez proces odzyskania ukochanej osoby. Sam będziesz popełniać błędy, o których nawet nie będziesz mieć pojęcia. Tylko w takiej sytuacji odzyskiwanie ukochanej, ale utraconej osoby ma sens, w przeciwnym razie zamieni się w serię koszmarnych pomyłek.

Emocje są złym doradcą. Dlatego zawsze po rozstaniu zalecam moim podopiecznym, aby zamiast eskalować emocje spróbowali się wyciszyć i uspokoić. To jest trudne, z góry uprzedzam Wasze wątpliwości. Ale konieczne, bo osoba, która odeszła chwilowo na pewno nie chce widzieć byłego lub byłą. Tymczasem Ty masz czas na to, aby nieco nabrać dystansu, przeanalizować sytuację, podjąć decyzję, że na pewno chcesz działać, po czym zacząć realizować plan.

Podkreślam wagę Twojej autonomicznej i niezależnej decyzji, bo tak naprawdę od niej wszystko się zaczyna. Musisz być 100-procentowo pewny lub pewna, że chcesz podjąć ten wysiłek, zwłaszcza, że nie wiesz jeszcze przez jakie etapy trzeba będzie przejść. A droga do serca ukochanej osoby może być niełatwa. Może się to wiązać z totalną zmianą Twojego dotychczasowego życia. I w tym miejscu Cię pocieszę – to jest zawsze zmiana na lepsze. Owszem, musisz wyjść ze swojej strefy komfortu, niemniej warto, bo potem jest już po prostu lepiej.

W odzyskiwaniu kobiet, ważnym etapem jest zawsze przeanalizowanie potrzeb w związku. Musisz wiedzieć dlaczego chcesz być w związku z tą konkretną osobą. A to z kolei prowadzi do tego, że zdajesz sobie sprawę z faktu jakie błędy popełniasz i co najprawdopodobniej sprawiło, że druga osoba postanowiła odejść.

Chaotyczne działania, podejmowane bez planu, bez sensu, bez celu nie tylko oddalą od Ciebie ukochaną osobę, ale również sprawią, że będziesz coraz gorzej myśleć o sobie. W trudnych momentach jakimi są rozstania z reguły ludzie mają tendencję do zaniżania swojej wartości we własnych oczach i w oczach innych. Albo – odwrotnie, idą w zaparte uważając, że to wszystko wina drugiej strony, która ich porzuciła. Tymczasem prawda, jak zawsze leży gdzieś pośrodku. A naszym zadaniem podczas procesu odzyskania byłej lub byłego jest dotarcie do prawdy o Was, Waszym związku, tej prawdy która zagubiła się gdzieś w rutynie życia, braku bliskości, braku szczerych rozmów.

Jeśli zatem naprawdę chcesz odzyskać kogoś, kto jest Ci bliski – zwróć się do mnie, pomogę Ci jak odzyskać byłą dziewczynę, byłą kobietę, byłą żonę. Miłosz Barszczak, nr tel. 514-506-250

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.