CZY warto walczyć o związek po rozstaniu?

Szybka odpowiedź – tak, warto! Zawsze coś będzie nie tak – u jednej osoby nie będzie Ci coś pasowało, a u drugiej coś innego, ale jeżeli popracujesz nad związkiem, to jesteś w stanie stworzyć taką relację, która będzie Ci odpowiadała.

Rozstanie to przykre, a czasem nawet traumatyczne przeżycie dla obu stron. Często właśnie w tym momencie otwierają się oczy obojgu partnerom i dochodzą do głosu takie sprawy o których nie śniło Wam się wcześniej. Jeśli to ona z Tobą zerwała, a według Ciebie nic nie wskazywało na to, że do tego dojdzie, możesz być naprawdę zaskoczony, jak dużo złego się nagromadziło. Może zdawałeś sobie sprawę, że postępujesz wobec swojej partnerki nie fair – a może nie, w każdym razie jeśli chcesz ją odzyskać po zerwaniu, to musisz sobie zdawać sprawę, że jest to proces, który może potrwać dłużej niż myślisz.

Przede wszystkim musisz wiedzieć czego chcesz. I musisz być o tym przekonany na 100%, bo sytuacja wymaga od Ciebie podjęcia zdecydowanych działań. Koniec zabawy w ciuciubabkę, koniec udawania i koniec małych kłamstewek czy niedomówień. Jeśli chcesz ją odzyskać – zdaj sobie najpierw sprawę, że ona miała wystarczająco dużo czasu, aby wszystko przeanalizowa , zastanowić się nad wszelkimi twoimi wadami i szczegółowo zanotować je w swojej głowie.

Czy możesz coś zrobi , aby Twoja była partnerka, żona czy dziewczyna znów Cię pokochała? Jak odzyskać byłą dziewczynę? Niestety rozczaruję Cię, bo nie ma czegoś takiego, jak ponowne zakochanie się. Ona Ciebie kocha lub nie. Powinieneś zatem działać z głową i w odpowiednim czasie ZANIM ona o Tobie zapomni. Dopóki pamięć o Tobie ciągle jest w niej żywa – masz szansę na odbudowanie relacji, naprawienie błędów i rozpoczęcie lepszego związku. I w tym momencie sam sobie możesz odpowiedzieć na pytanie czy warto walczyć o Twój związek, mimo że już się rozstaliście. Ty już znasz odpowiedź i wiesz, że chcesz ją odzyska.

Zanim jednak wdrożysz w życie jakiś swój plan, który może Ci się wydawać genialny w tym momencie – daj sobie chwilę na zastanowienie się. Nie odzyskasz jej instynktownymi działaniami po omacku. Jeśli podejmiesz jakieś nieprzemyślane działania, prędzej wywołasz u niej blokadę niż chęć rozmowy. Ona nie bez powodu kazała Ci się wynosić z jej życia. A najgorsze jest przepraszanie z kwiatami w ręku. To, co najbardziej się liczy w Twojej sytuacji to spokój, opanowanie i cierpliwość. Dlatego, że nie uda Ci się jej odzyskać w tydzień, ani może nawet w miesiąc. Nie wiesz, kiedy ona może zmienić zdanie, bo to jest indywidualny proces uzależniony od Waszej sytuacji.

Ale niech Ci się też nie wydaje, że Twoja sytuacja jest beznadziejna. Tak naprawdę ja nie używam pojęcia: „beznadziejna sytuacja”, ponieważ uważam, że zawsze jest wyjście, tylko trzeba je znaleźć. Dlatego to jest moment, w którym najczęściej przychodzę z pomocą. Najpierw analizuję Waszą sytuację i pomagam Ci określić prawdziwe przyczyny Waszego rozstania. Dzięki temu lepiej zrozumiesz, co nią powoduje i w jaki sposób możesz ją odzyska.

Następnie udzielam Ci wskazówek, nakierowuję Ciebie na podjęcie właściwych kroków, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel. Ważne jest to, że ja udzielam indywidualnych porad, które bazują na Waszej sytuacji. Jeśli będziesz postępować z rozwagą i opanowaniem, poświęcisz wystarczająco dużo czasu na zrozumienie przyczyn Waszego rozstania, a następnie przepracujesz z moją pomocą problemy Waszego związku – masz szansę na odzyskanie swojej byłej żony, partnerki czy dziewczyny.

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.