Jednym z najbardziej szkodliwych mitów, jakie nam wszystkim wpojono to mit o samcu Alfa. A wiesz dlaczego? Nie istnieje coś takiego, jak samotny wilk. Wilk przeżyje w stadzie, ale samotny zginie szybciej niż myślisz. Nawet jeśli wydaje Ci się, że zostałeś sam ze swoim problemem po odejściu Twojej ukochanej – nie jest to prawdą. Kto Ci powiedział, że jesteś ze swoimi problemami sam?

 

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że przed Tobą było i z pewnością jeszcze po Tobie będzie wielu mężczyzn z podobnym problemem. Ona odeszła, zostawiła Cię, ale wcale nie stało się to nagle tylko był to proces. Proces, który widziałeś i nawet zdawałeś sobie sprawę co się dzieje, ale nie zrobiłeś nic bo wydawało Ci się, że ona nigdy nie odważy się odejśc. A teraz zostałeś z tym wszystkim sam.

 

Sam? Bzdura! Wcale nie musisz popełniać jeszcze raz tych samych błędów co inni i frustrować się, że znó Ci nie wychodzi. Możesz skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia, które zgromadziłem przez całe lata, kiedy pomagałem innym w odzyskaniu kobiety, żony czy partnerki życiowej. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i opowiesz jaka jest Wasza sytuacja, a ja powiem Tobie i pokierują Twoimi działaniami. Po co masz popełniać błędy, które oddalą Ciebie od osiągnięcia celu, kiedy możesz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań?

 

Dzięki tym rozwiązaniom, mojej wiedzy i doświadczeniu, którymi podzielę się z Tobą możesz wykorzystać to, co ktoś już przerobił i sprawdzić zamiast męczyć się i frustrować. Nie wymyślisz koła po raz drugi, ale możesz skorzystać ze sprawdzonych sposobów, które nie raz zagwarantowały już sukces. Jeśli wiesz co zrobić, a dowiesz się tego ode mnie – możesz zbudować nową i lepszą relację. I właśnie w ten sposób powinieneś myśleć, że Twoja relacja nie będzie już identyczna, będzie lepsza. Musisz jednak wiedzieć jak to zrobić, aby uniknąć starych błędów. Wiedza zostanie z Tobą już zawsze, a to sprawi, że każda Twoja nowa relacja będzie już zawsze lepsza od tej, które już miałeś.

 

Miłosz Barszczak – pomogę Ci budować lepsze relacje.

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.