Odzyskaj byłą i stwórz prawdziwą relację.

Silniejsza relacja po zerwaniu – czy jest to możliwe?

Odpowiem na początek – oczywiście, że tak, jest to możliwe! Wiem o tym, bo wielokrotnie moi podopieczni mówili mi, że po moich konsultacjach ich związek kwitnie. Ale również kontrowersyjnie odpowiem też, że nie dla 100% ludzi. Dlaczego? Bo to kwestie niesłychanie indywidualne. Na pewno słyszeliście o tym, że jacyś Wasi znajomi się rozwiedli na przykład z powodu zdrady. I właśnie dla tych ludzi, dla których zdrada partnera czy partnerki jest życiową, fundamentalną kwestią nie do wybaczenia, jest to nie do osiągnięcia. Dlatego, że mają tak silne wewnętrzne bariery, których nie chcą porzucić, a które uniemożliwiają im naprawę związku.

Ale wróćmy do samej tezy, dlaczego uważam że po zerwaniu możliwe jest zbudowanie silniejszej relacji. Wyobraź sobie taką sytuację: od pewnego czasu coś między Wami się psuje, niby wiesz o co jej chodzi, bo zachowujesz się nie fair, ignorujesz jej potrzeby i zbywasz monosylabami, ale tak naprawdę masz to gdzieś, jak ona się z tym czuje. Do momentu, aż ona mówi, że odchodzi, teraz w tym momencie. Jeśli nadal nie wierzysz, że ona z Tobą zerwała i nadal usiłujesz ignorować jej decyzję, pewnego dnia po prostu już jej nie spotkasz, ona nie odbiera telefonu i nie masz jej już w znajomych na Facebooku. Możesz czasem spotkać się z jakimś wściekłym komentarzem jej przyjaciółki lub oskarżycielskim wzrokiem podczas przypadkowego spotkania. I dopiero wtedy może do Ciebie dotrze, że ona zerwała.

I teraz musisz dojść przed samym sobą dlaczego to zrobiła. Z reguły tu jest największy problem, bo będzie Ci się wydawało, że przecież wszystko było dobrze, no może czasem coś zgrzytnęło, ale żeby zaraz zrywać? I w tym momencie, kiedy jesteś na samym dnie bezradności, z zablokowanym numerem telefonu, wyrzucony ze znajomych na Facebooku czy Instagramie, ze wspomnieniem oskarżycielskiego wzroku jej przyjaciółki na sobie, telefonujesz do mnie.

O tym jak wygląda proces odzyskiwania możesz przeczytać w poprzednim felietonie pt.: „Proces odzyskiwania – dlaczego czasem tak długo to trwa?”. Tutaj kilka słów o tym dlaczego Wasza relacja może być dzięki konsultacjom ze mną silniejsza. Przede wszystkim dlatego, że ona w końcu przekona się, że skoro podejmujesz próbę odzyskania, przemyślałeś swoje być może głupie postępowanie wobec niej, to naprawdę Ci na niej zależy, a nie tylko na tym, aby była Twoją dziewczyną do łóżka czy  sprzątaczką do ogarniania mieszkania. Poza tym zakładam, że naprawdę chcesz zmienić swoje podejście do swojej dziewczyny, kobiety, żony i być jej prawdziwym partnerem, który szczerze rozmawia o swoich, również gorszych momentach i nie robisz z niej idiotki. A kobiety bardzo nie lubią jednej rzeczy, którą setki razy widziałeś na filmach – darowania kwiatów na przeprosiny. Porzuć ten pomysł. Tylko i wyłącznie po uspokojeniu emocji, przepracowaniu konfliktu i uruchomieniu myślenia możesz zbudować silniejszy związek niż kiedykolwiek i mieć taką relację, o której zawsze marzyłeś.

Jeśli czujesz, że tego właśnie chcesz – zapraszam Cię do kontaktu: Miłosz Barszczak tel. 514-506-250, nauczę Cię jak zbudować lepszą relację, jak odzyskać byłą dziewczynę, narzeczoną, czy byłą żonę.

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.