ZNÓW WALENTYNKI. A Ty sam jak palec.

Rok minął nawet nie wiadomo kiedy, a Ty znów sam jak palec? Tyle działo się w ciągu roku, tyle kobiet poznałeś, a w lutym znów sam. Często właśnie teraz mam takie rozmowy. „Tak się starałem, tak bardzo chciałem, taki byłem miły…” i tak dalej, i tak dalej – i cały czas bez sensu. Dlatego, że wielu z Was robi cały rok te same szkolne błędy. Zwłaszcza jeśli nie jesteście w stałych związkach i usiłujecie łapać wszystkie dziewczyny dookoła w Walentynki często jesteście sami. Ale żeby nie było, że ci co są w stałych związkach mają łatwiej. Ci bowiem często zapominają, że o swoją partnerkę, kobietę, żonę trzeba dbać cały czas, a nie tylko od wielkiego dzwonu, czy jak w tym wypadku od Walentynek.

Przede wszystkim trzeba przestać wyolbrzymiać ten dzień, a potraktować go normalnie i rozsądnie. Dlatego, że wszyscy wiążą zbyt wielkie oczekiwania z datą 14 lutego. A zawsze jak narobisz sobie wielkich nadziei rzeczywistość Cię rozczaruje. Czego Ci absolutnie nie życzę, bo życzę Ci, aby Twoje życie, związek i rzeczywistość były dla Ciebie źródłem satysfakcji. Tylko jak to zrobić? Ano właśnie. W takich momentach najczęściej do mnie dzwonicie. Kiedy już naprawdę nie wiecie co robić, bo wyczerpały Wam się pomysły, a sytuacja jest zła.

Przede wszystkim nawet jeśli w Walentynki i jeszcze trochę po, będziesz sam, to potraktuj ten fakt jako doskonałą okazję do zastanowienia się nad sobą i opracowanie planu jak zmienić ten fakt, że jesteś teraz sam. Jeśli Twoja wymarzona dziewczyna jest akurat teraz poza Twoim zasięgiem – nie użalaj się nad tym. Poszukaj rozwiązania. Być może ta wymarzona, o której myślisz na sekundę przed zaśnięciem wcale nie jest partnerką dla Ciebie. Nawet jeśli myślisz, że akurat z nią miałbyś fantastyczny seks. Wiem, że w Walentynki często właśnie takie myśli macie. I nie ma w nich nic złego, ale musisz zejść na ziemię i nad sobą trochę popracować. Jeśli skontaktujesz się ze mną pod nr tel. 514-506-250 będzie Ci łatwiej, bo podpowiem Ci co możesz zrobić, aby zdobyć dziewczynę lub odzyskać swoją byłą, ex, partnerkę, z którą się spotykałeś.

Pomogę Ci zbudować prawdziwe relacje – nie tylko w Walentynki

Pamiętaj, że Walentynki mogą być tym punktem, od którego Twoje życie i relacje z kobietami mogą się zmienić, a ja mogę Ci w tym pomóc. Pod warunkiem, że tego naprawdę chcesz, że będziesz pracować nad sobą i posłuchasz moich wskazówek. Nawet jeśli Twoja była dziewczyna w Walentynki jest z kimś innym, to wcale nie jest powiedziane, że będzie z nim już na zawsze. Między innymi z tego powodu o którym już pisałem – ludzie mają zbyt wysokie wymagania od walentynkowych randek.

Jeśli zapoznałeś się już z moimi materiałami, to wiesz, że w przeciwieństwie do innych, uważam, iż brakiem kontaktu nie odzyskasz swojej ukochanej. Wiem, że inni podają jakieś liczby – 20, 30, 40 dni, ale ja z doświadczenia wiem, że to nie jest potwierdzona i skuteczna metoda. Bo pomyśl – jeśli nie kontaktujesz się przez dłuższy czas, to ona ma czas, aby po prostu o Tobie zapomnieć i zobojętnieć wobec Ciebie. A przecież nie chcesz być dla niej obojętnym! Dlatego odpuść sobie romantyczne i chaotyczne gesty w walentynkowy wieczór. Wysyłanie kwiatów albo co gorsza pojawianie się bez zapowiedzi u niej z bukietem kwiatów włóż między bajki. To ładnie wygląda na filmach, ale w naszej rzeczywistości nie działa.

Nie podejmuj nie przemyślanych do końca działań z nadzieją, że ona w Walentynki czeka na Ciebie i na upojny seks. To Twoje być może oczekiwania. Zadzwoń do mnie, a ja korzystając z mojego doświadczenia pomogę Ci przebrnąć przez trudności. Przemyśl czego chcesz od kobiety, partnerki czy dziewczyny i jak podejść do odbudowania relacji z nią lub jak zbudować relacją z kobietą, którą chciałbyś zdobyć. Działaj rozsądnie, a pojawi się taka okoliczność, która sprawi, że ona da Ci szansę.

Miłosz Barszczak – pomogę Ci zbudować prawdziwe relacje – znaleźć czy odzyskać miłość

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.