WYPALENIE W ZWIĄZKU – JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ

Milczenie, oziębłość, obojętność – znasz to? Przestała się odzywać, nie odpisuje, a kiedy proponujesz randkę to unika odpowiedzi mówiąc, że jest zajęta. Wasza relacja weszła w martwy punkt, z którego nie może się ruszyć, a Twoje próby przełamania ściany spotykają się z jej rozdrażnieniem i niechęcią. Pewnie zadajesz sobie pytanie – jak do tego w ogóle doszło, przecież wszystko było OK!

Ale doszło, ona Cię unika, a Ty nie wiesz o co jej chodzi. Będę szczery – jeśli jesteście właśnie w takiej sytuacji, to masz bardzo mało czasu na to, aby zapobiec zerwaniu. Taka sytuacja to prosta droga do zerwania i to raczej ona podejmie tą decyzję. Nie czekaj, zacznij działać!

Jeśli czujesz, że w Waszym związku „coś jest nie tak”, ale nie potrafisz tego dokładnie nazwać – to właśnie Was dopadło emocjonalne wypalenie. Staliście się sobie obojętni, nie rozmawiacie, nie wychodzicie razem, nie idziecie do łóżka, nie uprawiacie seksu. To się zdarza większości par, ale nie wszystkie, a wręcz z mojej praktyki wynika, że większość, nie potrafi sobie z tym samodzielnie poradzić. Związki się rozpadają i tak naprawdę żadna ze stron nie umie powiedzieć z jakiego dokładnie powodu. Jak zatem uratować Wasz związek?

Możesz próbować drobnymi kroczkami – czułym gestem, drobną uprzejmością, rozmową, ale nie zawsze może to przynieść pożądany skutek, a często działa odwrotnie. Dlaczego? Bo nie masz planu. Tak naprawdę wiele par, pomimo usilnych prób, nie jest w stanie odbudować związku. Jeśli czujesz, że do tego już doszło – zadzwoń do mnie na nr tel.  514-506-250, a ja powiem Wam, jak ten kryzys pokonać i wrócić do siebie. 

Pomogę Ci odzyskać byłą dziewczynę, byłą narzeczoną czy byłą żonę. Przeprowadzę Was przez proces, który nawet jeśli będzie na początku trudny, pozwoli Tobie odzyskać ukochaną osobę. Potem może być już tylko lepiej. Z procesem odzyskiwania i naprawiania relacji jest jak z wejściem na wysoką górę – najpierw musisz się zmęczyć stromym podejściem, aby cieszyć się pięknym widokiem ze szczytu. Ja wierzę, że jest to możliwe i Wam również się uda – trzymam za Was kciuki! 

Miłosz Barszczak, twórca www.odzyskacbyla.com.pl

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.