Zorganizować się czy płynąć z prądem?

Życie to dla Ciebie niekończąca się gonitwa, w której ciągle masz za mało czasu i pieniędzy na to, co byś chciał? Czujesz, że tracisz kontrolę nad wszystkim i zaczynają się pojawiać u Ciebie problemy w relacji z ukochaną osobą, z rodziną, z najbliższym otoczeniem, w pracy? Coraz częściej masz wrażenie, że Twój ustalony porządek zaczyna walić się w gruzy, a Ty nie potrafisz tego ogarnąć. Twoja partnerka cały czas czegoś chce, szef w pracy domaga się wyników, a Ty po wakacjach wcale nie odpocząłeś, czujesz się totalnie wypalony i na dodatek sam z wszystkimi problemami na głowie. 

Dlaczego tak naprawdę musisz być z tym wszystkim sam?

Sam nie rozwiążesz wszystkich swoich problemów, ani z kobietą, ani z pracą, ani z rodziną czy ze znajomymi. Prawdopodobnie będziesz popełniał przez jakiś czas, dłuższy lub krótszy, ale najczęściej dłuższy, te same błędy. Będziesz z nich wyciągał wnioski i poddawał je subiektywnej ocenie, często nie do końca trafnej analizie, po której będziesz wdrażał coraz to nowe, ale nieskuteczne rozwiązania. W pewnym momencie okaże się, że zamiast zorganizować swoje życie, poukładać relacje z żoną, partnerką czy dziewczyną, odnosić sukcesy w pracy, zaczynasz płynąć z prądem, który znosi Cię w nieznanym kierunku. W tym momencie musisz powiedzieć sobie STOP. Nie tędy droga. Nie tego chcę i nie tak ma wyglądać moje życie. 

Ale jak to wszystko poukładać?

Wszystko, przez co przechodzisz jest swego rodzaju życiową lekcją, którą po prostu musisz przerobić. Oczywiście możesz sam wyciągać wnioski i metodą prób i błędów wychodzić z problemów. Ale zajmie Ci to mnóstwo czasu, zabierze życiową energię i przysporzy ogromnej frustracji. Dlaczego zatem nie miałbyś skorzystać z pomocy doświadczonego mentora, który pokieruje Tobą i podpowie w jaki sposób wszystko poukładać i zorganizować się?

Najważniejsze, abyś był sam ze sobą szczery i całkowicie zaangażowany w proces zmiany na lepsze.

Jeśli zaangażujesz się całkowicie i uwierzysz, że możesz się lepiej zorganizować, poprawić swoje relacje z ukochaną osobą, rodziną, przyjaciółmi i w pracy – będziesz mógł osiągnąć wszystko to, co zaplanujesz. Wytrwałość to cecha, którą mają wszyscy ci, którzy osiągnęli sukces zarówno osobisty, jak i zawodowy. Ci, którzy zrealizowali swoje plany, po prostu się nie poddali mimo upływu czasu i wszystkich przeciwności, jakie spotykali. Oczywiście, że początki mogą być trudne, a w trakcie napotkasz niespodziewane trudności, mogę Ci to niemal zagwarantować. Ale to właśnie ja jestem od tego, aby dać Ci wsparcie w momentach zwątpienia i pokierować Tobą w taki sposób, który doprowadzi Cię do osiągnięcia celu, jaki sobie wyznaczysz.

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.