Świąteczne życzenia od Miłosza Barszczaka, twórcy portalu Odzyskać Byłą

Zbliżający się świąteczny czas to wyjątkowy dla wszystkich okres w roku. Zawsze na ten czas czekamy z utęsknieniem. Nie ma znaczenia kim jesteś, na jakim etapie życia jesteś i czy po drodze ci z jakąkolwiek religią czy z żadną – ważne jest to, aby przeżyć ten okres, na który wszyscy czekamy, tak jak kiedyś gdy byliśmy dziećmi, JAK NAJPIĘKNIEJ!

Nie ma wątpliwości, że nadal czujemy niepewność, bo czasy są nadal trudne. Ale nawet teraz możesz się cieszyć tym co masz. A przede wszystkim chciałbym Ci powiedzieć, że nie musisz być sam czy sama i wierzę, że w święta będziesz mieć doskonałe towarzystwo. W Święta łączymy się, ponieważ to już nie jest czas na podziały i kłótnie. Łączymy się z bliskimi, krewnymi czy przyjaciółmi.  To co było w tym roku po prostu zostaw już za sobą i odpuść, nie walcz zwłaszcza z samym sobą. Nie myśl za wiele i nie rozpamiętuj porażek. Jeśli jest ktoś, komu chciałbyś lub chciałabyś złożyć życzenia – po prostu zrób to. Jeśli brak Ci odwagi, aby zadzwonić, po prostu wyślij krótki i prosty SMS. Czasem taka właśnie forma jest najlepsza i sprawia, że druga osoba ciepło o Tobie pomyśli.

W Święta najważniejsze jest poczucie wspólnoty i bycie razem ze sobą. Nie wymagaj zbyt wiele. Ani od siebie, ani od innych. Przez cały rok jesteśmy zagonieni, a ten świąteczny czas to doskonały i nierzadko jedyny moment, aby zatrzymać się, spojrzeć na siebie z czułością i po prostu być razem. Nie rozwiązuj wszystkich swoich problemów w Święta i nie wykorzystuj ich jako pretekstu do zrobienia czegokolwiek na siłę w związku. To czas spokoju i odpoczynku, a także refleksji nad tym co było. Nie zmienisz już przeszłości, możesz jednak wpłynąć na to co będzie. Dlatego podejdź do tego ze spokojem, a może okazać się, że Twoje marzenia zrealizują się właśnie wtedy, gdy się tego w ogóle nie spodziewasz.

Życzę Ci, aby tegoroczne Święta były dla Ciebie przepełnione miłością, ciepłem i bliskością. Pamiętaj, że jeśli nie możesz już zmienić przeszłości to możesz zbudować na nowo swoją przyszłość. Trzymam kciuki za realizację Twoich marzeń!

Miłosz Barszczak, odzyskacbyla.com.pl

MIŁOSZ BARSZCZAK

Pomogę Ci budować lepsze relacje.